Aktualności

Przerwa urlopowa w salonie na ul. Św. Ducha 10

Salon będzie zamknięty od 6 do 19 sierpnia.

 

 

 

 

Wygrana klientki  salonu w Bydgoszczy.

Pani Ewelina Rocławska zaprojektowała swoją suknię ślubną. Przedstawiła wszystkie swoje pomysły w salonie w Bydgoszczy  przy ul Dworcowej 48 a my spełniliśmy marzenia o wyjątkowej sukni ślubnej.  Pani Ewelina wygrała zwrot kosztów poniesionych przy zakupie sukni ślubnej w losowaniu organizowanym przez portal TWOJA SUKNIA. 

Mamy nadzieję, że więcej Panien Młodych będzie miało okazję wziąć udział w tej wyjątkowej loterii. Zapraszamy do naszych salonów. U nas marzenia się spełniają. 

 

 

Wizyta przedszkolaków.

Nasza firmę odwiedziła grupa dzieci z przedszkola "Tęcza". Dzieciaki zapoznały się z technika szycia sukien ślubnych.

 

 

Bridal Fashion 17-18 wrzesień Warszawa

Zapraszamy na relacje z targów BRIDAL FASHION

 

Wielkopolska Gala Ślubna

Odbyła się Wielkopolska Gala Ślubna na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Targi cieszyły się ogromny zainteresowaniem- odwiedziło je około 120 tys osób. Stoisko "Dominiki" było oblegane przez liczne klientki. Nasze fasony trafiły w gust przyszłych panien młodych, a ceny pozytywnie je zaskoczyły.

Imprezę prowadził Oliwier Janiak.

 

 

 

Targi Ślubne Bridal Fashion Warszawa

"Dominika" brała udział w Targach Ślubnych "Bridal Fashion", zorganizowanych na terenie Międzynarodowych Targów Warszawskich. Do grona naszych kontrahentów dołączyły Salony Ślubne: "BIANKA" ze Starogardu Gdańskiego, "SOVELLO" z Kędzierzyna Koźle, "GRAŻYNA" z Gdańska, "LADIVIA" z Warszawy oraz "SCAERLET" z Suwałk.

Zaprezentowaliśmy również kolekcję włoskich butów firmy Francesco, której jesteśmy wyłącznym przedstawiciem na Polskę.

Nasze stoisko:

 

 

Targi ślubne magazynu "Moda na Ślub".

W dniach 13-14 listopada mieliśy przyjemność wziąść udział w Targach Ślubnych organizowanych przez magazyn "Moda na Ślub", które odbywały się w Hotelu Gromada w Warszawie. Miło nam powitać w gronie naszych odbiorców: Salon Mody Ślubnej "Erica" z Krosna, Salon Sukien Ślubnych "Clarisse" z Seidlc, Salon Sukien Ślubnych "Tessa" ze Słupska oraz Salon Ślubny z Drezna w Niemczech!

 Poniżej prezentujemy stoisko "Dominiki":