O firmie

„Dominika” jest producentem sukien ślubnych, wieczorowych i komunijnych, który działa nieprzerwanie od 1986.

Oferujemy naszym klientkom najwyższą jakość, na podstawie wieloletniego doświadczenia, w najniższych cenach opartych na bazie własnych lokali oraz bezpośredniego importu tkanin i koronek.

Bieżąco monitorujemy najnowsze trendy w światowej modzie ślubnej biorąc udział we wszystkich liczących się targach ślubnych w Europie i Azji, jak FIRA MILANO w Mediolanie czy CANTON FAIR  w Guandzhou.

Sprzedajemy zarówno gotowe suknie według własnych projektów jak i te szyte wg indywidualnych zamówień. Przyjmujemy również zlecenia na powierzone kolekcje, z możliwością zastrzeżenia wzorów.

Wykonamy każdy, nawet najbardziej niepowtarzalny i szalony projekt sukni. Nie zaskoczysz nas niczym, skroimy, ozdobimy i uszyjemy wszystko cokolwiek przyjdzie Ci do głowy, ponieważ mamy wyobraźnie i niekonwencjonalne pomysły podczas realizacji projektów. W naszych salonach firmowych klientki mogą dokonać również zakupów wszelkich dodatków ślubnych.

Posiadamy szeroką ofertę butów ślubnych, znanych polskich producentów, welony, stroiki, biżuteria, rękawiczki, kapelusze, podwiązki, akcesoria do wystroju sal i samochodów, sukienki dla druhenek, szyjemy suknie dla mam i babć Państwa Młodych.

Szyjemy niepowtarzalne suknie wieczorowe i pierwszokomunijne.

Firma   mieści   się  w  Inowrocławiu. Mamy cztery salony firmowe:

dwa w Inowrocławiu [ ul. Św. Ducha 10 i Dworcowa 23] 

w Bydgoszczy [u zbiegu ulic Dworcowej i Sienkiewicza]

i w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 18,

oraz wiele salonów współpracujących na terenie całego kraju, z których wiodące to Studio Mody Ślubnej „Dora” we Włocławku [ ul.3-go Maja 11]  oraz Salon „ Magda” w Wejherowie [ ul Sobieskiego 308].

Zapraszamy Salony z całego kraju do zapoznanie się z nasza ofertą!

                 Moja 30-to osobowa załoga czeka na nowe wyzwania!  

                                      Małgorzata Domańska